Kezdőlap / Munka / BESZERZŐ / BOLTI ELADÓ

"BESZERZŐ / BOLTI ELADÓ" állás, munka

Néptáncosok kellékboltja megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ / BOLTI ELADÓ

Elvárások:
Középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Jó kommunikációs készség
Nagy munkabírás
Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
Kisebb karbantartási feladatok elvégzésére való képesség
Néptánc ismerete

Feladatok:
Vállalkozás árubeszerzési feladatainak ellátása
Ügyintézés Budapest területén
Üzletben a vásárlók udvarias kiszolgálása

Amit kínálunk:
Havi fix, biztos jövedelem,
Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát – nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: [email protected]

Segíts a barátaidnak! admin