Kezdőlap / Munka / Bolti eladó

"Bolti eladó" állás, munka

LA SOLEIL KFT

Bolti eladó

Hirdetés szövege:

    Belvárosi fiatalos napszemüveg üzlet új kollégákat keres Bolti eladó munkakörbe.

    Szereted a divatot? Beszélsz angolul és netán más nyelveken is? Te vagy a mi emberünk! Várjuk minden divatot kedvelő lány és fiú jelentkezését, akik már korábban dolgoztak kereskedelemben és elhivatottságot éreznek a divatipar iránt.

    Angol nyelvtudás és külföldön szerzett tapasztalat előny!

    FELADATOK: Tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához Szakszerű, minőségi kiszolgálás, personal styling Áru rendezése a raktárban és a vevőtérben

    ELVÁRÁSOK:

    Középfokú végzettség

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Divat iránti elkötelezettség és fejlődésre nyitottság

    Jó kommunikációs és probléma-megoldó készség

    Megbízhatóság

    AMIT KÍNÁLUNK: VERSENYKÉPES JÖVEDELEM (magasabb havi fizetés, mint a kereskedelmi szektorban átlagosan)

    Fiatalos, dinamikus légkör

    Hosszú távú munkalehetőség

    Könnyen megközelíthető munkahely

    Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052, BUDAPEST, VÁCI utca.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu