Kezdőlap / Munka / Előgyártás terület vezető

"Előgyártás terület vezető" állás, munka

Trenkwalder Kft.

Mátészalkai gyártó partnercégünk részére kollégákat keresünk az alábbi pozícióba

Előgyártás terület vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Irányítása alá tartozó területen dolgozók munkájának koordinálása
  • Gyártás- és termelés ütemezése, gyártási folyamat felügyelete
  • Felmerülő minőségügyi problémák kezelésében való részvétel szoros együttműködésben a minőségbiztosítással és termeléssel
  • Új termékek és eszközök bevezetésének támogatása
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében, optimalizálásában való részvétel
  • Gépkarbantartások elvégzése, kalibráció, karbantartási tervek kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Vezetői kompetenciák

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Lean ismeretek, SixSigma tréning
  • Műszaki rajzolvasás
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Motiváló munkakörnyezet
  • Nemzetközi háttér
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás

Munkavégzés helye:

Mátészalka

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu