Kezdőlap / Munka / IT adminisztrátor HR7236178X

"IT adminisztrátor HR7236178X" állás, munka

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IT adminisztrátor HR7236178X

Feladatok:

  • NORIS (cégspecifikus vállalatirányítási) rendszer fejlesztése, programozása, ezzel kapcsolatos projektek irányítása, illetve támogatása
  • Riportok módosítása, fejlesztése, programozása, a változás jóváhagyási folyamat alapján
  • SCCM infrastruktúra managelése, üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a csapat többi tagjával (pl. PLC programozók, kontrolling), a rendszerrel kapcsolatos feladatok koordinálása, nyomon követése, központi teammel való kommunikáció
  • A rendszer karbantartásához szükséges alkatrészellátás és szolgáltatás igények koordinálása, ezek költségeinek kalkulációja, tervezése
  • A rendelkezésre álláshoz tartozó állapotfelmérések, diagnosztikák végeztetése, ütemezése
  • Oktatási anyagok készítése, oktatás a dolgozók számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett 1- 2 éves tapasztalat előny
  • MS office, SAP programok ismerete
  • Adatbázis programozói tapasztalat
  • Egyéb speciális informatikai ismeretek (T-SQL, Sharepoint, programozás, adatbáziskezelés)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • választható béren kívüli juttatási rendszer
  • teljesítmény alapú prémium

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a HR7236178X referenciaszám feltüntetésével a “jelentkezem” gombra kattintva!

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu