Kezdőlap / Munka / IT Mérnök

"IT Mérnök" állás, munka

A MELECS Csoport elektronikai berendezések és rendszerek gazdaságilag sikeres fejlesztője és gyártója.

A győri telephelyen háztartási elektronikai berendezések elektromos vezérlő- és tápellátó egységeinek, zárt rendszerű telekommunikációs eszközök részegységeinek, illetve autóipari elektronikai termékek – hátsó lámpák, tachográf – gyártása történik. Főbb alkalmazott technológiák: SMT, THT, hullámforrasztás és kézi összeszerelés.

A vállalat bővítése céljából a MELECS csoport győri, Ipari Parkban lévő telephelyére munkatársakat keres:

IT Mérnök

Feladatok:

  • Hálózatok és szerverek üzemeltetése
  • Adatmentési folyamat működtetése
  • Telekommunikációs rendszerek üzemeltetése, felügyelete, eszközbeszerzés, ügyintézés, adatelemzés
  • Informatikai eszközök beszerzése, ügyintézés a beszállítókkal, szervizzel (nyomtatók, számítógépek, telefonok)
  • Társosztályok informatikai támogatása
  • IT projektek vezetése, lebonyolítása, eredmények riportálása
  • Kapcsolattartás a központi IT szervezettel, folyamatok, dokumentációk fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Informatikai hálózatüzemeltetésben szerzett releváns tapasztalat
  • Windows, Linux, Virtual Machines szerverek működtetésében szerzett tapasztalat
  • MS Office rendszergazda szintű ismerete
  • Backup Exec, Veeam backup rendszerek ismerete
  • Szolgáltatói szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Folyamatközpontú gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Előnyök:

  • Multinacionális cégnél szerzett informatikai tapasztalat
  • Adatbázis kezelés (MS SQL, Oracle)
  • Programozási tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
  • Megvalósítani a saját elképzeléseket
  • Lehetőség szakmai- és személyes továbbfejlődésre
  • Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémium

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben részt kíván venni a cég jövőjének alakításában, és érdekli a fenti pozíció, kérjük, küldje fényképes önéletrajzát magyar és angol/vagy német nyelven a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva vagy jelentkezzen a 96/510-013-as telefonszámon.
MELECS EWS GmbH Magyarországi Fióktelepe, 9027 Győr, Berkenyefa sor 2.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu