Kezdőlap / Munka / IT mérnök

"IT mérnök" állás, munka

Nyíregyházi székhelyű, multinacionális cég magyarországi leányvállalata új munkatársakat keres a következő pozícióba:

IT mérnök

Feladatok

  • IT fejlesztési projektekben való részvétel
  • Rendszeradminisztrátori feladatok ellátása
  • Informatikai rendszerek összehangolása
  • Hálózatkonfigurálási feladatok
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat rendszerüzemeltető és/vagy szoftverfejlesztői területen
  • közép szintű angol nyelvtudás
  • MSSQL adatbázis rendszer ismerete

Előny:

  • programtervező informatikus végzettség
  • rendszerinformatikus technikus végzettség
  • vonalkódos rendszerekben való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyíregyháza

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb segítségével küldje el.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu