Kezdőlap / Munka / Kereskedelmi ügyintéző (német nyelvtudással)

"Kereskedelmi ügyintéző (német nyelvtudással)" állás, munka

Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?Mohácsi telephelyünkre kollégát keresünk az alábbi munkakörbe:

Kereskedelmi ügyintéző (német nyelvtudással)

Munkavégzés helye: Mohács

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat Sales részlegének, legfőképpen az értékesítőknek a támogatása
  • Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás külföldi partnerekkel
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével, és az értékesítők napi munkájának támogatása
  • Telefonos segítségnyújtás a vevőknek a termékekkel, rendeléseikkel kapcsolatban felmerült kérdéseikre
  • Rendelések koordinálása, ellenőrzése és állapotuk nyomon követése
  • A rendelések számítógépes rendszerben való rögzítése, kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági / szállítmányozási szakirányú végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás (angol nyelvismeret előnyt jelent)
  • Értékesítési vagy kapcsolódó területen szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • Megbízhatóság, precizitás, jó munkabíró képesség
  • Kiváló kommunikációs készség és tárgyalási készségek

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, a “jelentkezem” gombra kattintva várjuk jelentkezését.

Gazdóf Laura – HR vezető
T +36 94/ 516 611

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu