Kezdőlap / Munka / Kommunikációs munkatárs

"Kommunikációs munkatárs" állás, munka

Kommunikációs munkatársat keresünk

    Tele vagyunk lehetőségekkel. Van egy jó ügyünk. Jó kommunikációs szakembernek tartod magad és szeretsz marketinggel is foglalkozni? Felelős vagy a közösségedért ezért többet tennél a közöny ellen? Szívesen dolgozol azon, hogy hozzuk ki magunkból a hétköznapi hőst? Kiszállsz egy időre a for profit világból? Jelentkezz.

    Kommunikációban, PR-ban, belső kommunikációban jártas, tapasztalt munkatársat keresünk a Hősök Tere Kezdeményezés elhivatott és inspiráló önkéntes csapata mellé részmunkaidőben, heti 20 óra elfoglaltsággal.

Feladatok:

  • A szervezet kommunikációs és marketing stratégiájának megvalósítása,
  • Részvétel a kommunikációs és marketing tervek kidolgozásában, pénzügyi
  • tervezésben
  • Marketing és kommunikációs projektek összefogása, a kivitelezés megtervezése és
  • teljes körű managelése,
  • A szervezet belső kommunikációjának kézben tartása,
  • Kommunikációs és marketing területen működő önkéntesek bevonása, munkájuk
  • összefogása, támogatása, feladatok kiosztása,
  • Kapcsolattartás a média képviselőivel,
  • Weboldal szerkesztése, fejlesztése, tartalom generálása,
  • FB oldal kommunikációjának irányítása,
  • Egyéb online és social media kommunikáció megtervezése, kivitelezése, vezetése

Az ideális jelölt:

  • Tapasztalt kommunikációs és PR szakember, legalább 2-3 éves gyakorlattal
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel és médiakapcsolatokkal rendelkezik
  • Jártas weboldal szerkesztésben és social media fejlesztésben
  • Jó szövegíró készségekkel rendelkezik
  • Hatékony és gyors a feladatai ellátásában
  • Pozitív beállítottságú, agilis és inspiráló személy
  • Felelősségteljes, megbízható és precíz
  • Kulturálisan érzékeny és nyitott
  • Ismeri, magáénak érzi a társadalmi kihívásainkat és él benne a tenni akarás
  • Magyarul és angolul kiválóan és szívesen kommunikál

Amit kínálunk:

  • Közvetlen, baráti közösség, közös munka egy inspiráló csapatban
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Új tapasztalatok egy dinamikusan fejlődő társadalmi vállalkozásban

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kommunikáció és PR
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol
  • Magyar

Munkavégzés helye:

Budapest

2017. február 20-áig angol nyelvű CV-vel és egy perces magyar nyelvű motivációs videóval lehet pályázni az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva.

A Hősök Tere Kezdeményezésről:
2013. decemberében azért fogtunk össze néhányan, mert eldöntöttük, tenni akarunk a közöny ellen. Olyan világban szeretnénk élni, ahol természetes, hogy kiállunk másokért és magunkért. Ezért hoztuk létre a Hősök Tere Kezdeményezést 2014-ben. Azt akarjuk elérni, hogy Magyarországon társadalmi norma legyen az együttérzés és az, hogy teszünk másokért. Ehhez adjuk meg a kezdő lökést és azt a tudást, amivel a célunk elérhető. Ezért szervezünk workshopokat, tréningeket, akciókat, kampányokat, konferenciát. Két év alatt kb. 5 millió ember hallott rólunk. De rengeteg még a tennivalónk azért, hogy Magyarországon az egymásért tevés és kiállás társadalmi norma legyen.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu