Kezdőlap / Munka / Lakossági értékesítő

"Lakossági értékesítő" állás, munka

Vodafone Franchise üzletébe Egerbe, Hatvanba és Tiszafüredre

Lakossági értékesítő pozíció

betöltésére munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • értékesítés, szakszerű ügyfélkezelés
  • megfelelő gyakorlat megszerzése után üzletvezetői pozícióba való előrelépés lehetősége

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettséggel,
  • számítógépes ismeretekkel (word, excel),
  • 1 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalat előnyt jelent,
  • kiváló kommunikációs készséggel,
  • értékesítői vénával,
  • kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készséggel,
  • ügyfél centrikus hozzáállással,
  • önállóan munkavégzésre való képességgel,
  • alapfokú műszaki beállítottsággal

Amit kínálunk:

  • fix alapfizetés és teljesítménytől függő jutalékrendszer
  • érdekes munka egy stabil, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő cégnél.
  • ingyenes, korlátlan beszélgetés, rengeteg adathasználattal
  • teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással, akár csak heti 3-4 munkanap

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hatvan, Tiszafüred, Eger

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu