Kezdőlap / Munka / Minőségügyi mérnök

"Minőségügyi mérnök" állás, munka

Megbízónk részére

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖKÖT

keresünk!

Feladatok:

  • ISO 9001 és ISO/TS 16949 minőségközpontú rendszer követelményeinek megtartása,optimalizálása
  • és a vállalt minőségirányítási rendszerének fejlesztése a minőségügyi vezető irányításával.
  • Vevői és beszállítói követelmények betartása,ezáltal a vevői elégedettség biztosítása.
  • Együttműködés a beszállítókkal és a vevőkkel a termékek minőségének folyamatos javítása céljából.
  • Reklamációk kezelése,8D riportok elkészítése.
  • Belső auditok levezetése és támogatása.
  • A minőségrendszer értékelése,minőségügyi dokumentációk,előírások változásainak kezelése.
  • Statisztikák készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki vagy minőségügyi területen szerzett diploma)
  • Minőségbiztosítási módszerek ismerete.
  • Legalább 2 éves gyártó cégnél szerzett hasonló tapasztalat.
  • Kommunikáció szintű német vagy angol nyelvismeret,
  • Beszállítói minőségügyi tapasztalat előny,de nem elvárás.
  • Autóiparban szerzett tapasztalat szintén előnyt jelent.
  • ISO/TS 16949 rendszer ismerete,
  • MS-Office felhasználói szintű ismerete,
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (ABAS),
  • Elektronikai vagy autóipar területén szerzett tapasztalat előny,de nem elvárás.

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil nagyvállalati háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Jól képzett szakmai csapat.
  • Színvonalas, igényesen felszerelt,irodai környezet.
  • Versenyképes fizetés és választható cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva!

DOLOGIDŐ . munkaerő közvetítő . kölcsönző

www.dologido.hu

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu