Kezdőlap / Munka / Minőségügyi mérnök

"Minőségügyi mérnök" állás, munka

Az IBV Hungária Világítástechnikai és Műanyagipari Kft. közel 25 éve kezdte meg működését és mára mintegy 500 fővel Kiskunfélegyháza egyik legjelentősebb munkaadója, Európa vezető por- és páramentes ipari lámpatest gyártója, műanyag- feldolgozó specialistája, mely az alábbi munkakör betöltésére keres önállóan dolgozni tudó, rendszerszemléletű gondolkodásmóddal rendelkező kollégát:

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

A pozíció közvetlenül a Minőség-, és környezetirányítási vezető alatt helyezkedik el, elsődleges célja a termék előállításhoz kapcsolódó minőségügyi tevékenységek biztosítása.

Főbb feladatok:

  • A vállalatnál gyártott, adott termékcsoport felügyelete
  • A termék ellenőrzéséhez szükséges minőségi jellemzők meghatározása, ellenőrzési tervek készítése, gyártásközi mérések elemzése
  • Aktív részvétel alkatrész-, termékbemintázási feladatokban
  • Minőségügyet érintő probléma elemzések koordinálása, fejlesztési- illetve probléma megoldási faladatokban együttműködés a társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, minőségügyi szakirányú végzettség előny
  • Minőségügyben eltöltött néhány éves gyakorlat
  • Német (elsősorban) vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi hátterű cég stabilitását
  • Versenyképes jövedelmet
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzést
  • Családias vállalati kultúrát.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza, 6100 Csanyi út 2.

A fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzokat és motivációs levelet a bérigény és a pozíció megjelölésével várjuk.

Jelentkezési határidő: 2017.04.15

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu