Kezdőlap / Munka / Minőségügyi mérnök

"Minőségügyi mérnök" állás, munka

A 100%-ban magyar tulajdonú, vasvári székhelyű MIELL Quality Kft. keres új munkatársat folyamatosan fejlődő csapatába projekt jellegű munkavégzésre, az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi mérnök

Főbb feladatok:

  • Termékcsaládnál felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Kapcsolattartás a belső- és a külső beszállítók és a vevők között; reklamációk kezelése
  • Hibaanalízis, problémamegoldás, javító és megelőző intézkedések bevezetése; hatásosság elemzése szisztematikus módszerekkel
  • Teljesítménymutatók (KPI) figyelése, adatgyűjtés, analízis, jelentések
  • Külső és belső auditokon való részvétel
  • Termék-, folyamat- vagy rendszer nem-megfelelőség esetén vizsgálat indítása és részvétel a szükséges akciók bevezetésében
  • A folyamatok / termékek minőségének fejlesztése
  • A beszállítók fejlesztése
  • Aktív részvétel az APQP folyamatokban
  • Elsőminta jóváhagyásokhoz dokumentáció elkészítése
  • A termékmúltra vonatkozó adatok kezelése
  • Mérő- és vizsgálóberendezések definiálása, megrendelése
  • Mérőeszköz elemzés (MSA) elvégzése
  • SPC nyomon követése, a folyamatképesség figyelése
  • A dolgozók oktatása minőségbiztosítási alap- és termékspecifikus ismeretekre

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Rugalmasság
  • MS office ismeretek
  • Jó kommunikációs, – problémamegoldó készség, megoldás-orientált gondolkodásmód

Amit mi ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Kellemes kollégák és környezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu