Kezdőlap / Munka / Minőségügyi mérnök

"Minőségügyi mérnök" állás, munka

Világviszonylatban piacvezető hűtéstechnikai rendszerek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Minőségirányítási rendszer koordinálása
  • Heti, havi minőségügyi riportok készítése
  • Vevői reklamációk kezelése (wewits, e-mail)
  • Vevői látogatások, auditok lebonyolítása
  • Probléma megoldó folyamat irányítása (8D)

Elvárások:

  • Minőségügyi, vagy gépipari mérnök, vagy szakirányú végzettség,
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiemelt szintű MS-Office ismeretek
  • Termelés irányító (JDE, SAP, stb)
  • Precizitás, együttműködési képesség

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a “jelentkezem” gombra kattintva.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu