Kezdőlap / Munka / Műszaki asszisztens

"Műszaki asszisztens" állás, munka

A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, eszközkezelés és finanszírozás, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

Csapatunk bővítése céljából új munkatársat keresünk

MŰSZAKI ASSZISZTENS

munkakörbe.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Fuvarszervező csapat munkájának támogatása
  • Induló fuvarozási projektekkel kapcsolatos műszaki információk begyűjtése, ajánlatok előkészítésében való közreműködés
  • Külső partnerekkel (alvállalkozók, beszállítók) és társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Induló projektek előkészítésében való részvétel, döntés-előkészítés
  • Projektek koordinálásában való részvétel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office)
  • Adminisztrációs feladatokban szerzett jártasság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Racionális gondolkodás, céltudatosság
  • Kitartó, lendületes személyiség

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Szállítmányozó cégnél szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatban való részvétel
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen fényképes önéletrajz küldésével és bérigény megjelölésével!

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu