Kezdőlap / Munka / Műszaki gyártáselőkészítő

"Műszaki gyártáselőkészítő" állás, munka

Műszaki gyártáselőkészítő

Villamos gépipari termékeket gyártó ügyfelünk részére keresünk
műszaki gyártás-előkészítőt!

Elvárások

  • Technikusi végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat mérnöki pozícióban
  • Középszintű német vagy angol nyelvtudás
  • Termelői környezet ismerete

Feladatok

  • Gyártási tervek létrehozása: gyártási folyamat lépéseinek meghatározása, technológiai idők és a szükséges alapanyag felhasználás kiszámítása,     új gyártási eljárások kidolgozása
  • Kapacitáselemzés
  • Cikkszámok és szerszámszámok létrehozása SAP rendszerben
  • A gyártáshoz szükséges beruházások indítása, megtérülés kalkulációk elkészítése
  • Időterv készítése a termék bevezetésről, a megrendeléstől a mintagyártásig
  • Gyártásban lévő termékek gyártási terveinek javítása, alternatív tervek kidolgozása

Egyéb

  • munkavégzés helye: Tokod
  • teljes munkaidő

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Szabó Rebeka
06 30 331 6417

Munkavégzés helye / Location:

Komárom- Esztergom

Jelentkezzen itt: https://jobs.kellyservices.hu/jobOrderDetail.xhtml?Id=a0xb00000097boqAAA&tSource=a16b0000000RBNqAAO

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu