Kezdőlap / Munka / Projektmérnök

"Projektmérnök" állás, munka

A Csaba Metál Öntödei Zrt. 1999. augusztus 1-én alakult, 100%-ig magyar magántulajdonú vállalat. A Zrt. Békéscsabán 2005. júniusig kizárólag alumímiumnyomásos öntészettel foglalkozott főként autóipari beszállítóként, majd ezt követően felvásárlással kiegészült a társaság szeghalmi telephelyén folytatott fémszerkezet-gyártással. Békés megye egyik legnagyobb munkáltatójaként, 2 telephelyén jelenleg 1.000 főt foglalkoztat.

Projektmérnök

(Békéscsaba)

Feladatok:

  • Koordinálja az új termék bevezetési projekteket a vállalat és/vagy a vevők előírásainak megfelelően
  • Gondoskodik a fejlesztéshez szükséges erőforrások, alkalmazandó eszközök és segédanyagok rendelkezésre állásáról
  • Napi szinten egyeztet angolul és/vagy németül a vevők képviselőivel
  • Együttműködik a projekt-team tagokkal
  • APQP csoport vezetése
  • Személyesen részt vesz a vevői és/vagy projekt megbeszéléseken, auditokon
  • Felügyeli a munka előre haladtát az ütemezésnek megfelelően, illetve annak elvárt színvonalát
  • Napra készen vezeti a szakterülethez tartozó dokumentumokat
  • Biztosítja a gyártáshoz szükséges műszaki hátteret
  • Figyeli és optimalizálja a költségeket és határidőket
  • Aktívan közreműködik a gyártáshoz szükséges speciális eszközök kifejlesztésében és tovább fejlesztésében

Elvárások:

  • CAD/CAM ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Projektszemlélet
  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
  • Angol és/vagy német aktív nyelvtudás
  • Min 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat előny
  • Autóipari minőségirányítási eszközök ismerete előny (APQP, FMEA, PPAP)

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Szakmai- és személyes fejlődés lehetőségének
  • Letelepedés és munkába járás támogatása
  • Kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu