Kezdőlap / Munka / Regionális Pénzügyi Vezető

"Regionális Pénzügyi Vezető" állás, munka

Megbízónk egy a média területén működő nemzetközi cégcsoport, amely több mint tíz országban van jelen Európában. Számukra keresünk budapesti központi irodájukba

Regionális Pénzügyi Vezető

pozícióba munkatársat.

Feladatok:

    • A vállat csoport adminisztrációs és pénzügyi folyamatainak felügyelete és a tevékenységhez és az üzletmenethez igazodóan ezen folyamatok aktualizálása és fejlesztése, valamint a pénzügyi és adminisztrációs csapat irányítása
    • Group riporting koordinálása es felügyelete. balance sheet, income statement, negyedévente TAO kalkuláció es egyéb kiegészítő mellékletek.
    • Éves beszámolók ellenőrzése. Ezeket szintén a külsős könyvelő irodák készítik el, a helyi jogszabályok figyelembe vételével, viszont aláírás előtt a Regionális Pénzügyi Vezetőhöz kerülnek ellenőrzésre.
    • A havi zárást követően management riportok elkészítése kiküldése a tulajdonosnak.
    • Amennyiben a pénzügyi elemzések korrekciós lépések szükségességét teszik indokolttá, úgy a CEO-val közösen egyeztetés a country managerekkel és a többi érintettel az akcióterv tekintetében
    • Leányvállalatok cash-flow-janak felülvizsgálata, heti cash-flow riportok áttekintése, éves hitelkeretek meghatározása, finanszírozási folyamatok koordinálása Treasury-vel
    • A csoport éves költségvetésének elkészítésének irányítása és a folyamatban való részvétel, majd a költségvetés lekövetésében, megvalósításában; negyedéves forecastok frissítése, actual vs. forecast adatok elemzése, szükséges korrekciós folyamatok kezdeményezése, nyomon követése.
    • Rendszeres egyeztetés country managerekkel es a helyi pénzügyi munkatársakkal a napi működést érintő pénzügyi kérdésekben
    • Produkciós költségvetések ellenőrzése, a tervezett és a valós költségek közötti eltérések vizsgálata
    • Külső- es belső audit folyamatok koordinálása
    • Egyeztetés helyi könyvelőkkel rendhagyó tranzakciók pénzügyi besorolását illetően
    • Beszállítói szerződések aláírása bizonyos összeghatár fölött

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú felsőfokú végzettség
    • Hasonló pozícióban szerzett, legalább három év tapasztalat (regionális tapasztalat előny)
    • riporting tapasztalat (IFRS)
    • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
    • terhelhetőség, magas fokú stressztűrő képesség
    • MS Office és magas szintű Excel ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Pénzügyi, Gazdasági igazgató
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

fényképes önéletrajzzal a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával:

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu