Kezdőlap / Munka / Szállítmányozási ügyintéző

"Szállítmányozási ügyintéző" állás, munka

Tolna megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szállítmányozási ügyintéző

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzett áru fuvarszervezése bel- és külföldről
  • Saját fuvareszköz anyagbeszerzéseinek koordinálása
  • Készáruk fuvarszervezése
  • Szállítmányozók árversenyeztetése
  • Kapcsolattartás cégcsoporton belüli cégekkel,
  • készáru lehívások egyeztetése német nyelven
  • Készáru raktárba be– és kitárolási folyamat felügyelete
  • Szállító jármű rakodási folyamat szervezése, felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Fuvarozásszervezés és szállítmányozás területén szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Munkavégzés helye:

Tolna megye

<a href="
” target=”_blank” id=”jelentkezem”>Jelentkezem

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu