Kezdőlap / Munka / SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

"SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ" állás, munka

Szállítmányozással foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Elvárások:
Hasonló munkaterületen szerzett szakmai tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Biztos német vagy angol nyelvtudás
Jó kommunikációs készség
Önnálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol és/vagy német nyelvtudás

Feladatok:
Fuvarszervezői feladatok ellátása
Komplett és gyűjtő fuvarok szervezése
TimoCom fuvarbörze használata
Gépkocsivezetőkkel történő kommunikálás

Amit kínálunk:
Versenyképes alapbér + teljesítményarányos juttatás
Hosszútávú munkalehetőség
Felelősségteljes, önálló munkakör
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Segíts a barátaidnak! admin