Kezdőlap / Munka / Szállítmányozási Ügyintéző

"Szállítmányozási Ügyintéző" állás, munka

Célod, hogy a munkádban használd megszerzett nyelvi tudásodat?
Valami újba szeretnél kezdeni?
Motivál egy pörgős, fiatalos csapat és a jó kereseti lehetőség?
A piac egyik stabil, megbízható vállalatnál szeretnél elhelyezkedni, akinek fontos munkatársai fejlesztése?

Szállítmányozási Ügyintézőt keresünk

nyergesújfalui ill. budaörsi, modern irodánkba.

Feladatok:

  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • meglévő fuvarok koordinálása
  • kollégákkal való együttműködés

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • (+lengyel vagy román nyelvtudás előnyt jelent)
  • proaktív dinamikus személyiség, kiváló szervező készséggel
  • 3 műszakos irodai munkarend vállalása (rugalmas munkaidő)

Amit kínálunk:

  • nemzetközi háttér
  • szakmai fejlődés, rendszeres képzések
  • fiatalos csapat
  • versenyképes jövedelem

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu vagy Budaörs

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

A kiválasztást a humanplus végzi az Imex Trans Hungary Kft. részére.

További részletek és jelentkezés

Segíts a barátaidnak! Profession.hu