Kezdőlap / Munka / Adminisztrátor

"Adminisztrátor" állás, munka

Feladatok:

  • Aktívan részt vesz a készletkönyvelésekben (bevételezés, kiadás, selejtezés, stb.)
  • Bonyolítja az import termékek beérkeztetését és felügyeli az ezzel kapcsolatos jelentési kötelezettségeket
  • Feldolgozza a reklamációkat, kezeli a visszahívásokat
  • Kezeli a göngyöleggel kapcsolatos nyilvántartásokat
  • Részt vesz a leltárakban és a leltár előkészítésekben
  • Kimutatásokat, elemzéseket, adatgyűjtéseket készít
  • Rögzíti a beérkező rendeléseket, nyomtatja a szállítólevelet, kezeli a leosztásokat
  • Végzi a munkaügyi adatszolgáltatást

Amit Ön nyújthat nekünk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Alapvető pénzügyi, számviteli ismeretek
  • Raktári adminisztrációs vagy könyvelési tapasztalat
  • Stabil IT-felhasználói ismeretek, kiemelt MS Office jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Stressztűrő képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit mi kínálunk Önnek:

  • Változatos munka egy új, induló csapatban
  • Kimagasló induló jövedelem, teljesítményarányos prémium
  • Havi nettó 8.000 Ft cafeteria készpénzben
  • Próbaidő lejárta után 8.500 Ft értékben SZÉP-kártya
  • Ingyenes dolgozói buszjárat
  • Kedvezményes étkezés
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Sepsiszentgyörgy utca 1.

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a “jelentkezem” gombra kattintva.