Kezdőlap / Munka / Alállomási területi referens

"Alállomási területi referens" állás, munka

Feladatok:

  • Alállomási szekunder rendszerek üzembe helyezését megelőző felülvizsgálata
  • Alállomási szekunder rendszerek diagnosztikája, üzemzavar elhárítása
  • Alállomási szekunder berendezések javítása, cseréje
  • Alállomási primer és szekunder üzemzavarok kivizsgálása
  • Üzem alatti mérések, ellenőrzések végzése
  • Laboratóriumi , érintésvédelmi vizsgálatok végzése
  • Alállomási primer berendezések diagnosztikája, karbantartása
  • Alállomási primer berendezések javítása, cseréje, üzemzavarainak elhárítása
  • Vizsgálatok, beavatkozások dokumentálása, eredmények értékelése
  • Védelem, automatika beállítások, paraméterezések elvégzése
  • Közreműködés fejlesztések kidolgozásában
  • Munkacsoport vezetői feladatok ellátása
  • Alállomási KIF FAM munkavégzés
  • Alállomási kapcsolások végzése
  • Állomásfelelősi és/vagy szerelési felügyelői feladatok ellátása
  • Készenléti szolgálat ellátása
  • Szakmai továbbképzések helyszíni koordinálása és végzése
  • Új berendezések, vizsgálati módszerek, eljárások rendszerbe állításának szakmai támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú, vagy technikusi (erősáramú) végzettség
  • Windows és MS Office teljes körű használata
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Áramszolgáltatónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló állomáskezelői / villamosmű-kezelői
  • Szakszolgálati FAM (KIFSZ-2) tanfolyam
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgálói tanfolyam

Információ

Munkavégzés helye: Szolnok

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future