Kezdőlap / Munka / Áruösszekészítő Munkatárs Székesfehérvár

"Áruösszekészítő Munkatárs Székesfehérvár" állás, munka

Feladatok:

  • Áru összekészítés egy, vagy párhuzamosan több rész- és teljes megrendelésre
  • Párhuzamos rendelések összesítése és egységesítése
  • Összekészített áru ellenőrzése
  • Szállításra kész állapotra összeállítás és lokációra mozgatás árukiadási területen
  • Részvétel a napi folyamatos leltári feladatokba
  • Hulladék összegyűjtés és tömörítés
  • Közreműködés az áru összekészítési terület töltésében és rendezettségének a kialakításában
  • Minőségmegőrzési idők folyamatos ellenőrzése
  • Rollkocsik és raklapok rendben tartása száraz és hűtött területen egyaránt
  • A munkavégzést támogató eszközök és rendszerek kezelése

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Legalább 1 éves releváns területen szerzett tapasztalat
  • Alkalmasság folyamatos nehéz fizikai munka végzéséhez
  • Csapatban és önállóan egyaránt tud dolgozni
  • Rugalmas hozzáállás a munkavégzésben és napi problémamegoldásban
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Képes megbízható, kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani

Előnyt jelent:

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy raktározási tapasztalat
  • Könnyűgépkezelői (targoncavezetői) jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalat
  • Összetartó, képzett csapat

    Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő
  • Megváltozott munkaképességű

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.