Kezdőlap / Munka / Asszisztens Plazmaferezis

"Asszisztens Plazmaferezis" állás, munka

feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • Informatikai eszközök kezelése, dokumentálás

Önt keressük amennyiben rendelkezik:

  • Befejezett egészségügyi végzettséggel (vénaszúrási kompetenciával)
  • Szakdolgozói kamarai tagsággal, érvényes működési engedéllyel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel
  • Elhivatottsággal a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Versenyképes juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa bérigénnyel ellátott önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgyban ”Asszisztens” megjelöléssel.