Kezdőlap / Munka / Befektetési termékmenedzser – Privát Banki szegmens

"Befektetési termékmenedzser – Privát Banki szegmens" állás, munka

Feladatok:

  • A Privát Banki szegmens számára elérhető változatos, saját előállítású és forgalmazott befektetési termék választék termékgazdai feladatainak ellátása
  • Közreműködés a vállalati szegmenshez kapcsolódó befektetési szolgáltatások támogatási feladatainak elvégzésében
  • Befektetési termékek termékfejlesztéshez és értékesítéséhez kapcsolódó folyamatok menedzsmentje
  • Az értékesítői hálózat oktatása, hatékony szakmai támogatása a célkitűzések elérése érdekében
  • Közreműködés a célok kijelölésében, az értékesítési eredmények visszamérésében és elemzésében, akciók meghatározásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi /gazdasági végzettség
  • Legalább 5 éves befektetési termékekkel kapcsolatban szerzett termékmenedzseri, termék- vagy értékesítés támogatói tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nyitott, kreatív, szolgáltatói szemléletű gondolkodás
  • Elemzési és prezentációs képesség
  • Megbízható, önálló munkavégzés, felelősség és feladattudat
  • Csapatmunkában együttműködési képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a “jelentkezem” gombra kattintva.