Kezdőlap / Munka / Beszerző

"Beszerző" állás, munka

feladatok:

  • Teljes körű kapcsolattartás meglévő beszállítókkal (pl.: alapanyag és késztermék rendelések leadása és nyomon követése, beszállítói számlák ellenőrzése, problémás rendelések kezelése stb.)
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Árajánlatok bekérése, kiértékelése
  • Beszerzési stratégia kialakításában való aktív részvétel (pl.: döntés előkészítés, folyamatfejlesztési javaslatok stb.)
  • Beszerzési költségoptimalizálás
  • Szerződések előkészítése
  • Ártárgyalások lebonyolítása, beszállítók versenyeztetése
  • Piaci változások folyamatos nyomon követése
  • Fuvarszervezés (belföld, EU, Távol-Kelet), beleértve a fuvarszervezéshez szükséges adminisztrációs tevékenységeket (pl.: EKAER, vámügyintézéshez szükséges dokumentáció előkészítése stb.)
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a cég belső egységeivel (termelés, pénzügy, raktár, értékesítés)

elvárások:

  • Aktív (közel tárgyalási szintű) angol nyelvtudás elengedhetetlen
  • Felsőfokú végzettség gazdasági vagy műszaki területen, VAGY LEGALÁBB 3 év tapasztalat hasonló munkakörben (elsősorban gyártási területen)
  • MS Office legalább felhasználói szintű ismerete
  • Agilis, határozott személyiség
  • Gyors problémamegoldó készség
  • Magas szintű terhelhetőség

előnyök:

  • Német nyelv aktív legalább középfokú ismerete
  • Távol-Keleti (elsősorban Kínai) partnerekkel való üzletkötésben szerezett szakmai tapasztalat
  • Microsoft Dynamics NAV felhasználói szintű ismerete
  • Ipari higiénia területén szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Fényképpel ellátott, részletes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel a “jelentkezem” gombra kattintva várjuk.