Kezdőlap / Munka / Betegkoordinátor, recepciós

"Betegkoordinátor, recepciós" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    Magyar és francia páciensekkel foglalkozó budai, fogászati rendelőnkbe keresünk francia nyelven társalgási szinten beszélő ügyfélkoordinátor, recepciós munkatársat

    A munkakör feladatai:

    magyar és francia betegekkel történő kapcsolattartás szóban és írásban, levelezés, adminisztrációs tevékenység, számlázás, marketing feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Társalgási szintű francia nyelvtudás

    Számítógépes alapismeretek

    Jó kooperációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Rugalmas munkaidőhöz való alkalmazkodás, alapnál magasabb szintű számítógépes ismeret, marketing stratégiákban való jártasság, empátia, angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Rugalmas munkaidő, jó munkakörülmények, kiemelt fizetés, kreatív, fejlődést biztosító munka

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Francia – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. ker. Bimbó út 9.

Havi nettó fizetési keret:

200 000 HUF

A “jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és francia nyelvű fényképes önéletrajzát.