Kezdőlap / Munka / Bolti eladó

"Bolti eladó" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Légy része a Nike csapatnak!

    A Nike kereskedelmi alkalmazottak inspirálják a vásárlókat, és segítik a bennük rejlő potenciál kiaknázását.

    Ha te is lehetőségeket keresel, hogy erős karriert építs egy világmárka keretein belül, akkor jelentkezz a cég polgári M3 Outlet Centerben lévő üzletébe teljesmunkaidős 40 órás és részmunkaidős 30 órás eladónak.

    Feladatok:
    – A cég bolti alkalmazottaként küldetésed biztosítani a prémium vásárlás élményét, és a termékismeret magas szintű kiterjesztésével kiszolgálni a vásárlók igényeit
    – Megfelelő tudás elsajátítása a kasszázás terén, illetve termékkihelyezés és vizuális megjelenítés a különböző termékosztályokon
    – Managerek és osztályvezetők munkájának támogatása

    Elvásárok:
    – Kereskedői szemléletmód
    – Rugalmasság
    – Tudjál több munkafolyamatra is koncentrálni egy azon időben
    – Hatékonyan és önállóan tudjál egyedül dolgozni, de csapatban is megtaláld a helyedet
    – Rendelkezz gyors problémamegoldó képességgel a már ismert és megtanult folyamatokban

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő 6 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    4090, POLGÁR, M3 OUTLET CENTER

    Egyéb juttatások:

    cafeteria