Kezdőlap / Munka / Bolti Eladó

"Bolti Eladó" állás, munka

Hirdetés szövege:

    A munkáltató:
    Kert és otthon (sz)építési termékekkel foglalkozó, magyar tulajdonban levő, 30 főt foglalkoztató gyártó és kereskedelmi cég budapesti székhellyel, nemzetközi kapcsolatokkal áruházi értékesítőt keres a meglevő dinamikus eladói csapat bővítésére.

    Főbb feladatok:
    – bejövő ügyfelek kiszolgálása, termék tanácsadás, adminisztráció
    – árajánlatok készítése, nyomon követése, rendelések lezárása
    – telefonhívások fogadása
    – telephely rendjének, az áruk igényes kihelyezésének megvalósításában való részvétel

    Munkakezdés: Azonnal

    Szükséges képességek:
    Csapatunkba olyan személyt keresünk, aki legalább középfokú (ideális esetben szakirányú) végzettséggel rendelkezik, barátságos, határozott fellépéssel rendelkezik, jól kommunikál, szeret értékesíteni, emberekkel foglalkozni, jól kezeli a stresszhelyzeteket. Munkájára igényes, precíz, elszámoltatható, egy-egy feladatot gyorsan, hatékonyan le tud zárni. Számítógépes vállalatirányítási rendszer, Office alkalmazások, e-mail és internetes felületek használata a napi munka részét képezik, így ezek gördülékeny használata elengedhetetlen.

    Szükséges tapasztalat:
    – minimum 1-3 év kereskedelemben

    Előnyt jelent:
    – angol nyelvismeret
    – kereskedelmi végzettség
    – hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:
    – stabil, folyamatosan növekvő munkahely
    – fix, kiszámítható munkaidő
    – lendületes, tapasztalt csapat
    – korrekt fizetés
    – előrelépési lehetőség

    Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest Jászberényi út 47/b