Kezdőlap / Munka / Campus Recruitment Koordinátor Budapest

"Campus Recruitment Koordinátor Budapest" állás, munka

Feladatok:

  • Egyetemi toborzási folyamatokban való részvétel
  • Toborzási kampányok szervezése
  • Az előírt éves pályakezdői létszám biztosítása
  • Egyetemi rendezvényeken előadások tartása
  • Kapcsolattartás diákszervezetekkel
  • Állásbörzéken való céges részvétel megszervezése
  • Cégbemutatók szervezése
  • 2-3 toborzási munkatárs feladatainak koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év kifejezetten Campus toborzásban szerzett tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angolnyelv-tudás
  • Ügyfélcentrikus szemlélet, kiváló kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „jelentkezem” gombra kattintva.