Kezdőlap / Munka / Digital Sales Manager

"Digital Sales Manager" állás, munka

Főbb feladatok, munkák:

    • Új, potenciális ügyfelek felkutatása
    • Ajánlatok elkészítése és prezentálása ügyfelek felé
    • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
    • Kampányok menedzsmentje, értékelése
    • Online projektek koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Érdekel az online média folyamatosan változó, megújuló világa
    • Szeretnél fejlődni és új dolgokat megtanulni
    • Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel, jól prezentálsz
    • Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni, terhelhető és magabiztos vagy
    • Képes vagy komplex feladatok megoldására
    • A számítógépet haladó felhasználói szinten kezeled (PPT, Excel, Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Online területen már gyakorlatot szereztél akár marketing, akár sales területen
    • Élő, hasznosítható hirdetői és/vagy ügynökségi kapcsolatrendszered van

Amit kínálunk:

    • Változatos, izgalmas munkát
    • Vidám, dinamikus csapatot
    • Képzést, támogatást senior kollégáinktól
    • Versenyképes terméket, profi technikai hátteret
    • Alapbért + motiváló mozgóbért

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Márvány utca

Jelentkezési határidő:

2018. 07. 11.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után várjuk önéletrajzod.