Kezdőlap / Munka / Ékszerbolti eladót keresünk

"Ékszerbolti eladót keresünk" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Értékesítő munkatársat keresünk Budakeszin valamint a Campona bevásárlóközpontban található ékszerüzletünkbe.

    Főbb feladatok:

    – vásárlók szakszerű kiszolgálása

    – termékek kezelése (átvétel, kihelyezés, raktározás)

    – munkahely rendben és tisztán tartása

    Elvárások:

    – jó kommunikációs készség

    – megbízhatóság, pontosság, precízitás

    – számítógépes ismeretek

    – ékszerbecsüs, ötvös végzettség

    – szakmai tapasztalat

    E-mail címünkre várjuk a fényképes önéletrajzokat .

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

XXII. Nagytétényi u. 37-43.