Kezdőlap / Munka / Eladó-pénztáros

"Eladó-pénztáros" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Ha szeretnél a világ legnagyobb divat márkáival dolgozni nap mint nap – Ha érdekel a kereskedelem és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni csatlakozz hozzánk!

    Cégünk Európa egyik piacvezető prémium márkákat forgalmazó kiskereskedelmi hálózata az Office Shoes pályázatot hirdet:

    SHOP ASSISTANT – ELADÓ

    Pozícióba

    Főbb feladatok – munkák:

    • Vásárlók magas színvonalú és udvarias kiszolgálása
    • Napi nyitási és zárási folyamatok elvégzése
    • Pénztár és számítógép kezelése
    • Az üzlettér és raktár folyamatos rendben tartása
    • Áruátvétel, árufeldolgozás és raktári feladatok pontos ellátása
    • Az üzlettér kialakítása és az áru kihelyezése a központi irányelvek alapjánt

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Vevő centrikus szemlélet
    • Jó kapcsolatteremtő, segítő készség
    • Pontos, precíz munkavégzés
    • Rugalmas, lendületes és proaktív hozzáállás
    • Középfokú iskolai végzettség

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés, Caffeteria
    • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Folyamatos szakmai tréningek

    Ha szeretnél a csapatunk tagjai lenni várjuk jelentkezésedet!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest