Kezdőlap / Munka / Eladó-raktáros M5 bevezető

"Eladó-raktáros M5 bevezető" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Főbb feladatok:
    • Vásárlók magas szintű kiszolgálása,
    • az áruk átvétele, előkészítése, kihelyezése és tárolása,
    • raktárkezelési feladatok,
    • termék- és magas szintű eladási- technikai ismeretek megszerzése,
    • Brendon Family-kártya előnyeinek ismertetése,
    • vásárlók ösztönzése a törzsvásárlói tagságra.M

    unkakör betöltésének feltételei:
    • Középfokú végzettség (érettségi),
    • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
    • kiegyensúlyozottság, türelmesség, udvariasság,
    férfiak jelentkezését is várjuk!

    Amit kínálunk:
    Garantált bruttó 264.000 Ft, lehetséges pótlékok, 3 hónapos próbaidő után béren kívüli juttatásként nettó 20.000 Ft-nyi utalvány.
    • biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél,
    • barátságos, nyugodt, kiegyensúlyozott légkör,
    • kedvezményes vásárlási lehetőség,
    • egy cég, ahol érvényesül az emberközpontúság,
    • előre kiszámítható, tervezhető havi beosztás (hétvégi munkavégzésre is számítani kell beosztás alapján),
    • teljesen bejelentett jövedelem,
    • H-V: 10.00-19.00 közötti nyitva tartás,
    • minimális rendkívüli munkavégzés, többletidő lecsúsztatható,
    • valós 8 órás munkavégzés,
    • csapatmunka, remek közösség, tanulási lehetőség, szakeladóvá válás.

    • Budapest, az M5 bevezetőjénél (az Obi mellett, a Buy-Way bevásárlóparkban – XXIII., Bevásárló u. 4.,)

    • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal, a “Jelentkezem” gombra kattintva

    Tisztelt Pályázók! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a pályázat során a Brendon Gyermekáruházak Kft. (Cg. 01-09-265559, székhely: 1139 Budapest Váci út 99, a továbbiakban” Brendon”) rendelkezésére bocsátott személyes adatokat (önéletrajz, motivációs levél, kísérőlevél, fénykép) a Brendon a hatályos jogszabályoknak megfelelően kezeli és kizárólag a pályázó felvételi kérelmének elbírálására használja fel. A HR-osztályunk e-mail címére elküldött álláshirdetésre történő jelentkezéssel a pályázó hozzájárul ahhoz, hogy a Brendon az itt megjelölt célra a személyes adatokat kezelje és ezen adatkezelést elfogadja. Az adatkezelés célja a pályázó elbírálása. Kérjük, hogy amennyiben az önéletrajzának illetve személyes adatainak tárolásához nem járul hozzá, azt a HR-osztályunk e-mail címén jelezze. A jelzés kézhezvételét követően a tárolt adatokat haladéktalanul töröljük.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII.kerület