Kezdőlap / Munka / Eladó teljes-részmunkaidő

"Eladó teljes-részmunkaidő" állás, munka

    A Flying Tiger Copenhagen üzletekben mindig jó hangulat uralkodik. Ezt nemcsak a vevők érzik így, hanem az ott dolgozók is. Várunk Téged is a csapatunkba, ha szívesen osztanád meg a jókedvedet a vásárlókkal és a munkatársaiddal.

Főbb feladatok, munkák:

    Használd a kreativitásodat, hogy az új termékek kihelyezése elnyerje a látogatók tetszését

    Biztosítsd, hogy a polcokon mindig elegendő termék legyen, és a vásárlókat tiszta, otthonos környezet fogadja

    Részesítsd a vásárlókat szakszerű és udvarias kiszolgálásban a pénztárban is, hogy az üzletből jó élménnyel távozzanak és mihamarabb visszatérjenek hozzánk

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Téged keresünk, ha szereted a pörgést, tudsz csapatban dolgozni, jó hangulatot teremteni és felelősséget vállalni. Légy talpraesett, segítőkész és igényes a munkádra.

    Előny, ha van már kereskedelmi tapasztalatod és beszélsz angolul.

    Kérjük, hogy fényképpel ellátott jelentkezésedben jelöld meg, hogy teljes- VAGY részmunkaidőre jelentkezel!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest