Kezdőlap / Munka / Értékesítést támogató szakmai asszisztens

"Értékesítést támogató szakmai asszisztens" állás, munka

    EXPORT PIAC

    Kíváncsi vagy, mi történik a kulisszák mögött?
    Szeretnél egy jó hangulatú, nevetős-pörgős csapatban dolgozni?

    • Ha úgy érzed gyorsan és logikusan gondolkodsz,
    • a Big picture mellett az apróbb részletekre is odafigyelsz,
    • a káoszban is meglátod a rendet,
    • beszélsz angolul,
    • úgy véled az ördög mindig a részletekben rejlik,
    • nem bánod, ha elmélyülten kell fókuszálnod valamire akár hosszabb ideig is,
    • örömet okoz, ha sikerül valamit befejezned és láthatod munkád gyümölcsét,
    • szeretsz rendszerekben gondolkodni, akkor Téged várunk a csapatunkba!

    Gyere és dolgozz velünk a HOYA Lens Hungary csapatában!

Jövőbeli feladataid közül néhány:

    • Kereskedelmi szerződések kezelése, nyomon követése.
    • Statisztikák, kimutatások készítése, az export értékesítési csoport munkájának segítése.
    • Értékesítési adatok elemzése, javaslatok készítése
    • Új vevők regisztrációja, vevőadat változások Oracle rendszerbe való bevitele
    • Árbeállítások, árlisták készítése

Miért éri meg Neked?

    • Egy igazán inspiráló nemzetközi csapatba kerülhetsz
    • Garantáltan nem fogsz unatkozni
    • Itt igazi értéket teremthetsz
    • Te segíted a munkáddal a világ egy részét ahhoz, hogy „jobban és élesebben lásson” Csak néhány példa, ahol sokan számítanak Rád (Közép-Kelet Európa, Egyesült Arab Emírségek, Szaúd-Arábia, Egyiptom, Marokkó és még sokan mások)
    • Belekóstolhatsz az optika világába a gyártói oldalról is
    • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk
    • Azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
    • Ha kitartó és ügyes vagy, akkor hosszú távú karrierlehetőséget biztosítunk Neked.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1152 Telek utca 3

Küldj egy fényképes önéletrajzot, valamint egy motivációs levelet, export piaci értékesítési asszisztens jeligével. Mi már várjuk, hogy találkozzunk!