Kezdőlap / Munka / Éttermi dolgozó – Miskolc

"Éttermi dolgozó – Miskolc" állás, munka

Hirdetés szövege:

    AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
    • Stabil, bejelentett, hosszú távú munka
    • Rugalmas munkaidő, anyagi függetlenség
    • Gyors előrelépési lehetőség, fiatalos csapat
    • Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria + borravaló
    • 25%-os kedvezmény a Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban
    • Csapatépítés, tréningek, kedvezményes étkezés
    MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
    • Kasszás, konyhás, csomagoló és/vagy lobbis pályán dolgozni
    • Vendégeket energikusan és vidáman kiszolgálni
    • Csapattagokkal jó hangulatban, közösen dolgozni
    • Saját munkaterületed tisztaságát fenntartani
    • Pontosan és precízen dolgozni
    JELENTKEZZ, HA:
    • Pozitív és mosolygós vagy
    • Szereted az új kihívásokat
    • Szeretsz csapatban dolgozni
    • Szeretsz emberekkel foglalkozni
    • Szeretnél fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni
    • Fontos számodra a rugalmas munkaidő
    • Anyagi függetlenségre vágysz
    Munkavégzés helye: 3535 Miskolc, Szentpáli utca 2-6.

    A Jelentkezem gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat. A pozícióval kapcsolatban az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: 06-70/682-1836 Jerga Gábor

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés
  • Konyhai munka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3535 Szentpáli utca 2-6.