Kezdőlap / Munka / Fejlesztő mérnök

"Fejlesztő mérnök" állás, munka

    Egy cégben kreatívnak és innovatívnak kell lenni!

    Leendő munkatársunknak feladata lesz, hogy egy fiatalos csapat tagjaként kreatív ötleteivel hatékonyabbá tegye a termelésünket és innovációval megvalósítsa új termékek gyártását, mert mindig jobban működnek a jól kidolgozott saját ötletek, mint az átvett sablonok. A Veszprémben gyártott kerámia termékek világszintű elismertsége közös öröm számunkra, ezt az örömet szeretnénk új kollégánkkal is megosztani. Amennyiben érdekel a kihívás, az izgalmas feladatkör, a fiatalos munkahelyi hangulat és az inspiráló és biztonságos munkakörnyezet, itt a helyed közöttünk.

Következő feladatok várnak rád:

  • Új termék és technológia fejlesztések (pl. kerámia fröccsöntés, kerámia 3-5D megmunkálása, CNC megmunkálás),
  • Műszaki egyeztetések lebonyolítása a külföldi partnerekkel és más részlegekkel,
  • Projektek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás cégen belül és külföldi partnerekkel,
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása, megoldási javaslatok kidolgozása.

Ideális jelölt vagy, ha

  • Befejezett, felsőfokú gépészmérnök v. szilikátgépész mérnök végzettséggel rendelkezel,
  • CAD szoftverben jártas vagy (Solid Works),
  • Angol nyelven jól kommunikálsz szóban és írásban egyaránt,
  • Elhivatottságot érzel a mérnöki szakmád iránt,
  • Szereted a kihívásokat, kellőképpen céltudatos és motivált vagy,
  • Nagyon jó szervező képességgel és kommunikációs képességgel rendelkezel,
  • Komplex összefüggéseket gyorsan megérted,
  • Állandó tanulási vágyat érzel,
  • Önálló, strukturált munkavégzésre vagy képes, de csapatban is jól tudsz dolgozni,
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel és hajlandó vagy külföldre is utazni

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek,
  • Bővítheted szakmai és nem szakmai ismereteid, amelyhez különféle belső és külső tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget.
  • Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, prémium kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Ezen felül sokféle más juttatásra is számíthatsz, ha úgy döntesz, hogy a MI CSAPATUNKBAN folytatod tovább szakmai karriered!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém, 8200 Csererdei út 36.

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!