Kezdőlap / Munka / Gépészmérnök

"Gépészmérnök" állás, munka

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a gyártórészlegekkel, a németországban található európai központtal és a koreai R&D központtal
  • Új termékek fejlesztése, tömeggyártásba történő bevezetéshez
  • Prototípus gyártáshoz kapcsolódó tesztek, vizsgálatok elvégzése
  • Meglévő termékek optimalizálása
  • Első szerelt gumiabroncsok fejlesztése a vevői igényeknek megfelelően
  • Analízisek elvégzése, az eredmények kiértékelése, jelentések készítése
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása
  • Gyártási folyamat során felmerülő hibák analizálása és megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) gépészmérnök végzettség
  • Középfokú (europass B2) angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • 2 hónapos beillesztő tréning programban való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaújváros, Dunaújváros

Angol és magyar nyelvű, europass formátumú önéletrajzzal, melyet a “Jelentkezem” gombra kattintva várunk.