Kezdőlap / Munka / Gépjárművezető

"Gépjárművezető" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Magyarország piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. a budapesti (XIX. ker.) telephelyére, belföldi áruszállítási, nappali munka végzésre, gépjárművezetői pozícióba keres “B” és/vagy “C” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat.

    Feladatok:

    • belföldi/országos áruszállítás, kiadott fuvarterv alapján,

    • összekomissiózott termékek túrajárat szerinti gépjárműre felpakolása,

    • sérülésmentes kiszállítás,

    • túrajárat alapján a megadott címeken a küldemények lerakodása,

    • okmányok, technikai eszközök kezelése.

    Elvárások:

    • B és/vagy C kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
    • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
    • ügyfélorientált, türelmes, udvarias, segítőkész, empatikus gondolkodásmód,
    • stressz-tűrő képesség
    • erkölcsi bizonyítvány

    Előnyök:

    • C kategóriás jogosítvány
    • GKI igazolvány
    • Sofőr kártya
    • Emelőhátfal vizsga

    Amit kínálunk:

    • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőséget, biztonságot,

    • önálló felelősségteljes munkakört,

    • fiatalos, lendületes, motivált csapat,

    • sokoldalú fejlődési lehetőség,

    • előrelépési lehetőség,

    • versenyképes javadalmazás.

    További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:
    1. Sportrendezvények
    2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
    3. Dolgozói bankszámla vezetés
    4. Modern konyhák
    5. Modern irodák
    6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
    7. Dolgozói tájékoztatás
    8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
    9. Nyaralási lehetőség
    10. Egészségmegőrzés
    11. Alapítványi segítség
    12. Céges családi nap

    Munkakezdés: kiválasztás után azonnal

    Munkavégzés helye: Budapest

    Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1194 Budapest Hofherr A. utca