Kezdőlap / Munka / Gépszerelő karbantartó

"Gépszerelő karbantartó" állás, munka

Hirdetés szövege:

    A munkakör célja: Termelő berendezések napi üzemeltetésének biztosítása, hibáinak minimalizálása, karbantartása, javítása.

    Feladataid lesznek:
    • a karbantartásra kiadott gépek mechanikus és/vagy hidraulikus rendszerének a javítása
    • a gépek mechanikájához tartozó műszaki mérések elvégzése és dokumentálása
    • gépszerelő lakatos munkák végzése
    • a javításhoz szükséges anyagok felmérése
    • ütemezett, tervszerű karbantartások elvégzése
    • meghibásodott gépek szakszerű, gyors javítása
    • műszak segédberendezéseinek elkészítése, átalakítása

    Miért válassz minket?
    • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
    • Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.
    • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
    • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
    • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

    Mit nyújtunk?
    • Fejlődési és előrelépési lehetőség
    • Összeszokott, jó hangulatú csapat
    • Alapjuttatáson felül, kiemelkedő teljesítmény bónusz

    Téged keresünk, ha:
    • Gépszerelési végzettséggel és gyakorlattal rendelkezel (min 3 év)
    • Előny az élelmiszeripariban szerzett gyakorlat
    • Hegesztési gyakorlattal rendelkezel
    • Felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel
    • Alapos vagy, igényes vagy a munkádra és tudsz önállóan dolgozni
    • Elsősorban könnyen alkalmazkodó, nyitott munkatársakat keresünk

    A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink közel másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik.

    A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Lakatos, Géplakatos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged