Kezdőlap / Munka / Göngyölegkezelő Alsónémedi

"Göngyölegkezelő Alsónémedi" állás, munka

Feladatok:

  • Visszáru- és selejtkezelés
  • Göngyölegkezelés
  • Hulladékkezelés
  • Targoncázás
  • Munkaterületen HACCP előírások betartása
  • Leltározásokban való közreműködés
  • Raktárrészek, társosztályok kiszolgálása

Elvárásaink:

  • Fizikai terhelhetőség
  • Több műszak vállalása
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Raktári munkatapasztalat és targoncavezetői tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnál
  • Teljesítményarányos prémium az alapbéren felül
  • OKJ-s targoncavezetői tanfolyam
  • Dolgozói buszjárat
  • Kedvezményes étkezés
  • Készpénzes béren kívüli juttatás 8.000,- Ft értékben
  • Próbaidő lejárta után 8.500,- Ft értékben SZÉP-kártya

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Alsónémedi logisztikai központ

Ingyenes dolgozói buszjáratok:

  • Budapest Határ út
  • Monor – Péteri – Üllő – Gyál
  • Pécel – Budapest, XVII. kerület – Maglód
  • Táborfalva – Pusztavacs – Örkény – Dabas
  • Bugyi – Alsónémedi
  • Hernád – Újhartyán – Kakucs – Inárcs – Ócsa
  • Dömsöd – Kiskunlacháza – Áporka – Dunavarsány – Dunaharaszti – Szigethalom

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el önéletrajzát a “jelentkezem” gombra kattintva.