Kezdőlap / Munka / Gumiszerelő

"Gumiszerelő" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Cégünk, az Alfa-Radiál Plusz Kft. 1994-ben alakult Martonvásáron. Magyar tulajdonú, családi vállalkozás vagyunk.
    Fő tevékenységeink: autószerviz, műszaki vizsgabázis, alkatrész értékesítés.

    Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére: Gumiszerelő

    Pozíció leírás: Gumiabroncsok, tömlők javítása.

    Feladatok:
    – a gépkocsi kerekének leszerelése, a gumiabroncs szabaddá tétele
    – a sérülés megkeresése, megjelölése
    – a javítandó felület zsírtalanítása, csiszolása, érdesítése és felkenése ragasztóanyaggal
    – a gumi ragasztása hideg- vagy melegeljárással
    – a javított gumifelület megtisztítása, az abroncs összeszerelése, a kerék visszaszerelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:
    jó kommunikációs készség
    rendszerető, precíz munkavégzés
    csapatmunka

    Amit kínálunk:
    versenyképes fizetés
    szakmai fejlődés
    stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gumiszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2462, MARTONVÁSÁR KUTI ANDRÁS utca 1.