Kezdőlap / Munka / Gyártásindító mérnök / Engineer, Launch Management

"Gyártásindító mérnök / Engineer, Launch Management" állás, munka

Feladatok:

  • Felelős, hogy a vevői projektek az előre meghatározott mérföldköveknek és KPI-oknak megfelelően teljesüljenek,
  • azonosítja és szükség esetén eszkalálja a kockázati tényezőket, ami a termelés megkezdését (SOP) veszélyezteti,
  • közreműködik a beruházási költségek tervezésében és azok nyomon követésében,
  • biztosítja a megfelelő információ áramlást az érintett szervezeti egységek között,
  • részt vesz a folyamatos fejlődést biztosító folyamatok bevezetésében, valamint a “best practice” megosztásában a gyáron belül,
  • koordinálja a projektben résztvevő kollégák munkáját végzettségük és tapasztalatuk alapján,
  • részt vesz a szériagyártás technikai támogatásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki (gépészmérnöki, villamosmérnöki vagy ipari mérnöki) végzettség,
  • multinacionális környezetben termelő vállalatnál szerzett tapasztalat (termelés, folyamatmérnöki, minőségügyi területen),
  • projektvezetésben szerzett tapasztalat (összeszerelő vagy termelő berendezések telepítésében, gyártásindításában),
  • termeléstervezésben szerzett tapasztalat, (ISO TS 16949)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás, német vagy egyéb idegen nyelv (orosz, francia, olasz, spanyol, japán, stb.) minimum középfokú ismerete előnyt jelent,
  • FMEA készítésben és csapatmunkában szerzett tapasztalat, APIS ismeret előnyt jelent,
  • elemzőkészség, gyakorlatiasság, jó kommunikációs készség, jó priorizálás, asszertivitás, csapatmunka.

Pozíció területei:

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Miskolc, 3516 Takata út 1.

Kérem önéletrajzát motivációs levél kíséretében juttassa el Molitorisz Gábor HR specialista részére, aki bármilyen kérdés esetén rendelkezésre áll.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Takata Safety Systems Hungary Kft.
3516 Miskolc, Takata út 1. (Hungary)