Kezdőlap / Munka / Hálózati szerelő – Kaposvár

"Hálózati szerelő – Kaposvár" állás, munka

Feladatok:

  • Üzemi kapcsolások és feszültség-mentesítések elvégzése
  • Közép feszültségű, kis feszültségű hálózatok karbantartása
  • Kis feszültség egyedi és csoportos hibaelhárítás
  • Közép feszültség üzemzavar behatárolás, hibaelhárítás
  • KÖF/KIF transzformátor állomás üzemzavar elhárítás
  • Közvilágítási hálózat hibabehatárolás, hibák javítása
  • Készenléti ügyelet tartása
  • Kis feszültség alatti munkavégzés

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam előnyt jelent
  • KIF FAM, FSMS szerelői klines kezelői ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Próbaidő lejártával fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Az öngondoskodást tagság esetén önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulást adunk
  • Kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség lehetséges törvényi megfelelés esetén
  • Az alapbér mellett készenléti- és túlórapótlék
  • Napi munkához biztosítjuk a legmodernebb eszközöket, szerszámokat
  • Támogatjuk a társaság profiljába vágó technikusi/ felsőfokú képzéseket
  • Meghatározott feltételek mellett albérleti támogatást nyújtunk

Információ

Munkavégzés helye: Kaposvár

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future