Kezdőlap / Munka / Hardver és szoftver integrátor

"Hardver és szoftver integrátor" állás, munka

Feladatok:

  • Integrációs tesztek fejlesztése és kivitelezése
  • Vezérlőelektronika tesztek tervezése, végrehajtása
  • Tesztprogramok fejlesztése
  • Mérésautomatizálás fejlesztése
  • Szoftver / Hardver hibakeresés
  • Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis)

Elvárások:

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai végzettség
  • C programozási alapismeret beágyazott környezetben
  • Teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
  • Vezérlőelektronikában való jártasság
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Analitikus gondolkodás
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség:

  • Rugalmasság, nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyakorlatias gondolkodásmód, önálló munkavégzés, precizitás
  • Utazási hajlandóság
  • Stressztűrő képesség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat