Kezdőlap / Munka / IT Onsite specialista

"IT Onsite specialista" állás, munka

A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) iparági vezető a műanyag technológiák terén és autóipari beszállító cég.
A műszerfalak, ajtópanelek, lökhárítók és járművekbe épülő innovatív műanyag elemek gyártóspecialistájaként az SMP ismert autógyárak beszállítójaként van jelen Európában, Kínában, Mexikóban, Brazíliában és az Egyesült Államokban.
A 36 gyártó és logisztikai központunkban világszerte 14 000 munkavállaló dolgozik elkötelezetten, úgy, hogy megfeleljen az autóipar által támasztott összetett kihívásoknak most és jövőben egyaránt – a minőség, biztonság, esztétikum és gazdasági hatékonyság tekintetében. 2016/2017-ben az SMP 3 milliárd € bevételt generált.
Az SMP a Samvardhana Motherson Group tagja, mely a 26 legnagyobb autóipari beszállító egyike. Világszerte több, mint 100 000 munkavállalót foglalkoztat és 2016/2017-ben 9,1 milliárd $ értékű bevételt könyvelt el.

www.smp-automotive.com

Egy nemzetközi vállalat munkatársaként izgalmas projektekben vehetünk részt és folyamatos lehetőségünk van a fejlődésre. Csatlakozz a csapatunkhoz Kecskeméten, az újonnan épült, induló gyárunkba!
Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

IT Onsite specialista

Feladatok:

  • IT szolgáltatási szint stabilitás és rendelkezésre állás biztosítása
  • Aktív részvétel az incident és change managementben
  • Együttműködés társterületekkel és szolgáltatási csoportokkal
  • IT projektekben való részvétel
  • Ügyfélorientált kommunikáció a végfelhasználóinkkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Átfogó szakmai ismeret az alábbi területeken: Microsoft Windows operációs rendszerek, Microsoft Office, Microsoft Server operációs rendszerek, Microsoft Service Manager, Hálózati ismeretek
  • Microsoft Lync (Skype for Business, McAfee Antivirus Client Management
  • Tapasztalat ITIL – en alapuló Servicedesk használatban
  • Angol és/vagy német aktív kommunikációs szintű használata

Előnyként értékeljük:

  • Tapasztalat nemzetközi csapatokkal történő munkavégzésben
  • Jártasság végfelhasználók támogatásában
  • Gyakorlat a modern IT infrastruktúrák használatában és fejlesztésében

Amit kínálunk:

    Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

Munkavégzés helye:

Kecskemét