Kezdőlap / Munka / IT szerver infrastuktúra üzemeltető

"IT szerver infrastuktúra üzemeltető" állás, munka

FELADATAI LESZNEK

  • Az IT szerverközpont infrastruktúra tervezési és üzemeltetési feladatainak ellátása az IT stratégia szerint
  • IT szolgáltatások és infrastruktúra működésének napi szintű támogatása
  • Központi szerverek, tároló és mentő rendszerek üzemeltetése, teljesítmény és működés felügyelete
  • Központi operációs rendszerek, adatbáziskezelők és alkalmazások telepítése, frissítése, biztonsági beállítása, üzemeltetése, működés felügyelete
  • Adatkapcsolatok kezelése és felügyelete
  • Rendszerprogramok készítése
  • Rendszer és adatmentések tervezése, felügyelete
  • A szakmai megoldások tökéletesítése, automatizálása, rendelkezésre állás növelése
  • Központi alkalmazás online válaszidők, háttérfutások teljesítmény hangolása
  • Felhasználói üzemeltetői kérések teljesítése, együttműködés az IT szakterületeivel
  • IT projektekben az IT infrastruktúra és adatkapcsolatok tervezési, kialakítási, élesítési feladatai
  • A rendszerdokumentációk frissítése a változáskezelések során

AKIT KERESÜNK

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Angol nyelvű informatikai dokumentációk megértésében, használatában járatos
  • Üzemeltetési tapasztalattal rendelkezik Linux, tároló, mentési és Oracle adatbázis kezelő rendszerekben
  • Üzleti tudatos és rendszerszemléletű gondolkodás jellemzi
  • Proaktív, önállóan és csapatban is jól tud dolgozni
  • Megbízható és szabálykövető

előnyt jelent:

  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP rendszer üzemeltetési gyakorlat
  • MySQL és PostgreSQL adatbázis kezelők ismerete
  • IBM AIX operációs rendszer ismerete
  • TCP/IP és SAN hálózati technológia ismerete
  • ITIL folyamat ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű juttatási csomag (cafeteria, baleset- és egészségbiztosítás, egészség és önkéntes magánnyugdíj pénztári támogatások)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Külső, belső képzések
  • Kihívó, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Szeged

A meghirdetett munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Jelentkezési határidő: 2018. július 3.

A pályázatokat magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével várjuk. A pályázat beadásához kattintson a „Jelentkezem” gombra!