Kezdőlap / Munka / Jogi asszisztens

"Jogi asszisztens" állás, munka

Feladatok:

  • Ügyvéd és ügyvédjelöltek munkájának támogatása, segítése
  • Tárgyalásokhoz szükséges anyagok összeállítása, előkészítése
  • Levelek, sablonszerződések, nyomtatványok megírása
  • Földhivatali, cégbírósági ügyintézés (tulajdoni lapok, cégkivonatok beszerzése)
  • Takarnet rendszer használata
  • Iratok kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Általános asszisztensi feladatok (gépelés, scannelés, fénymásolás, iktatás, szükség esetén postára járás, telefonok fogadása, találkozók szervezése)
  • Pénztár kezelése, számlák nyilvántartásának vezetése, elszámolások készítése

Elvárások:

  • Legalább 1-1,5 éves asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Jogi asszisztens végzettség/gyakorlat előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • Stabil szakmai tudás/rutin

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igénnyel a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva lehet!