Kezdőlap / Munka / Junior Tranziens Menedzser

"Junior Tranziens Menedzser" állás, munka

Főbb feladatok

  • Izgalmas, változatos projektek átfogó ügyvitele;
  • Feladatlisták egyeztetése, ütemtervek összeállítása;
  • Projekt státusz adatok összegyűjtése, feldolgozása, iktatása;
  • Szakmai megbeszéléseken való részvétel, belőlük való emlékeztetők készítése;
  • Kapcsolattartás a projekttagokkal;
  • Segítségnyújtás a felső vezetői jelentések elkészítésében;
  • Projektmenedzsment módszertan gyakorlati elsajátítását követően önálló részegységek, kisebb projektek vezetése.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Logikus és analitikus gondolkodásmód;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Proaktív, kezdeményező hozzáállás;
  • Átlag feletti problémamegoldó készség;
  • Szakmai fejlődés iránti elkötelezettség;
  • MS Office irodai alkalmazások (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) magabiztos ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • Projektmenedzsment módszertan elméleti és gyakorlati ismeret.

Mit kínálunk?

  • Személyes mentoring a gyakorlati projektmenedzsmentben;
  • Fejlődési lehetőség az informatika számos szakterületén;
  • Jó hangulatú, támogató csapat;
  • Betanulási időszak után távmunka lehetőség;
  • Kiemelkedő juttatások;
  • Vállalati buszjárat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.