Kezdőlap / Munka / Kábelszerelő technikus – Mosonmagyaróvár

"Kábelszerelő technikus – Mosonmagyaróvár" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Pályakezdőként első munkahelyed keresed? Ha rendelkezel műszaki affinitással vagy távközlési területen szerzett tapasztalattal ez a lehetőség Neked szól, bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat!
    Kábelszerelő technikus – Mosonmagyaróvár

    Miért jó ez a lehetőség?

    • hosszú távú munkalehetőséget kínálunk
    • családias légkörre, barátságos kollégákra számíthatsz
    • telefont és laptopot is biztosítunk számodra
    • térítjük az útiköltséged

    Mik lesznek a feladataid?

    • KTV és optikai hálózaton ügyfelek ki- és bekapcsolása
    • KTV és optikai hálózaton hibajavítás
    • KTV hálózat karbantartási munkák
    • KTV hálózat építési munkák
    • hétvégi hibaügyelet

    Mit várunk Tőled?

    • minimum 1-2 év távközlési területen szerzett tapasztalatot
    • műszaki végzettséggel rendelkező pályakezdőként is várjuk jelentkezésed
    • alapszintű számítógépes ismereteket
    • B kategóriás jogosítványt

    Előnyt jelent:

    • angol, szlovák vagy német nyelvtudás
    • kábelszerelői OKJ végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár