Kezdőlap / Munka / Karbantartó

"Karbantartó" állás, munka

Hirdetés szövege:

    Az iSi Automotive Hungary Kft. karbantartó pozícióba három műszakos munkavégzésre munkatársat keres:
    Feladatok:
    – Termelő eszközök, gépek megelőző karbantartása, dokumentációk elkészítése
    – Termelő eszközök, gépek, egyéb berendezések javítása, üzemben tartása
    – Folyamatos gyártás biztosítása
    – Pótalkatrészek, karbantartási anyagok kezelése
    – Gépek, berendezések beállítása
    – Gépnapló folyamatos vezetése
    – Megelőző intézkedések végrehajtása
    Elvárások:
    – Műszaki középiskolai végzettség
    – Szakmai tapasztalat ipari gyártó berendezések karbantartása terén
    – Önálló munkavégzés, terhelhetőség, megbízhatóság, csapatmunkára képesség
    – Három műszakos munkarend vállalása
    Előny:
    – Autóipari szakmai tapasztalat
    Amit kínálunk:
    – utazási támogatás 100%-ban
    – béren kívüli juttatások
    – hűségbónusz a cégnél eltöltött idő alapján
    – munkatárs ajánlása esetén extra bónusz
    – légkondicionált, tiszta, rendezett munkakörnyezet
    – hosszú távú munkalehetőség
    – azonnali kezdési lehetőség
    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szombathely, Vépi út 10.