Kezdőlap / Munka / Kereskedelmi vezető

"Kereskedelmi vezető" állás, munka

feladatok:

    1. KERESKEDELMI KAPCSOLATOK ÁPOLÁSA A MÁR MEGLÉVŐ VEVŐKKEL (ELADÁSOK KIBŐVÍTÉSE, ÁRAK KEZELÉSE…) a munka 80%-át utazás teszi ki!
    2. ÚJ PIACOK FELKUTATÁSA (elsősorban Magyarországon, később a lengyel és szlovák leányvállalatok számára is)
    3. SZAKMAI EGYEZTETÉS, AJÁNLATOK / KALKULÁCIÓK KÉSZÍTÉSE, – BEKÉRÉSE
    4. A CSOPORT MÁR meglévő-, és új technológiáinak értékesítése

    Elsősorban műszaki beállítottságú értékesítőt keresünk angol nyelvtudással, fröccsöntési és/vagy autóipari tapasztalattal, magyarországi helyismerettel.

    Előnyt jelent a hőre lágyuló és hőre keményedő technológia ismerete, német nyelvtudás.

    Figyelmes, igényes ember jelentkezését várjuk, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni, jó kommunikációs képességgel rendelkezik, jól tűri a vezetést.

Amit kínálunk:

  • folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség
  • dinamikus, fiatal csapat
  • változatos, önálló, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kunszentmárton, 5440 Ipari Park hrsz 07/54.

Jelentkezés emailben, önéletrajz küldésével és a megpályázott munkakör megjelölésével a lenti “Jelentkezem” gombra kattintva vagy postai úton lehetséges: NP HUNGÁRIA KFT., 5440 Kunszentmárton, Ipari Park 07/54.
érdeklődni: +56 561 177