Kezdőlap / Munka / Key account manager AG

"Key account manager AG" állás, munka

Megbízónk, egy munkagépek és recycling berendezések kereskedelmével és karbantartásával foglalkozó, magyar tulajdonú cég számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER (AG)

Főbb feladatok, munkák:

  • A saját kapcsolatrendszerben fellelhető potenciális ügyfelek felkeresése.
  • A központhoz beérkező kiemelt megkeresések teljes körű, személyes kiszolgálása az ország egész területén.
  • A cég meglévő kiemelt ügyfeleinek látogatása.
  • Ajánlatok készítése és kiadása.
  • Új ügyfelek akvirálása.
  • A versenytársak aktivitásának nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A címsorban megjelölt két iparág valamelyikében szerzett, legalább 3 éves gép- vagy technológiaértékesítési tapasztalat.
  • Az adott területre vonatkozó kiterjedt, releváns kapcsolatrendszer.
  • Kereskedői kompetenciák megléte.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési készség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Műszaki affinitás és műszaki ismeretek – a termékismeret segítséggel történő elsajátítása végett.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Az angol műszaki szaknyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Előlépési lehetőség (kereskedelmi vezető).
  • Versenyképes juttatáscsomag. (Korrekt alapbér + generált árrés arányában fizetett jutalék.)
  • Személygépkocsi, üzemanyagkártya, notebook, telefon.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.

Egyéb információ:

  • A munkavégzés helye: Országosan (budapesti központtal)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Üzletfejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!