Kezdőlap / Munka / Kirendeltségi ügyfélszolgálati előadó

"Kirendeltségi ügyfélszolgálati előadó" állás, munka

Leendő munkavállaló feladatai:

  • Személyes ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, a beérkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása, információnyújtás
  • Ügyféllevelek megválaszolása
  • Panaszos ügyek kezelése, reklamációs ügyintézés
  • Ügyfélbejelentésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás társasházi képviseletekkel, partnerekkel
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Rugalmasság (gyors alkalmazkodó képesség a változó folyamatokhoz, feladatokhoz)
  • Eredményorientált hozzáállás, magas fokú terhelhetőség
  • Ügyfélközpontúság, szolgáltatói szemlélet, problémamegoldó képesség
  • Fejlett kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt
  • Precizitás, pontosság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • személyes ügyfélszolgálati-, illetve panaszkezelési területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér, teljesítményarányos prémium, cafeteria, egyéb juttatások

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • Szakmai önéletrajzot (fényképpel)
  • Motivációs levelet, mely kitér a pályázó munkakörre vonatkozó elképzeléseire, célkitűzéseire.

Milyen esetben csatlakozzon Hozzánk?

  • Ha szeret tanulni, fejlődni és megismerkedne a közüzemi szolgáltatási szektor sajátosságaival. A betanításról Mi gondoskodunk (vállalati folyamatok, termékek/szolgáltatások ismertetése, vállalati tréningek, kommunikációs gyakorlatok).
  • Ha szeret emberekkel kommunikálni.
  • Ha fontos Önnek a határozatlan munkaviszony és a kiszámítható munkaidő beosztás.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát, és a motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével, valamint a pozíció pontos megnevezésével a “jelentkezem” gombra kattintva kérjük megküldeni.